27.9.08

hakkımda

Ruh hali : sofistike
Zevk seçimin dış görünüşüne çok önem verdiğini gösteriyor.Dışarıya güzel gözüken kendi içinde de mutlu olur öyle değil mi?Romantiksin ve doğanın sade güzelliklerinden hoşlanıyorsun. Uçsuz bucaksız tabiat manzaraları seni rahatlatıyor.Müzik, hayatının orjinal film müziği ve senin için parça indirmek adeta bir tutku. Odaklanmanı ve konsantre olmanı sağlıyor, vazgeçilmez bir parçan.Kapatmakta zorlanıyorsun.Sanata yaklaşımın oldukça klasik. Tarihe ve yüzyıllar boyunca yaşayan eserlere özel bir ilgin var. Gerçek sanatın zamana direnebilen olduğuna inanıyorsun.

Eğlence: heyecan peşinde
Tatilde deneyimi her zaman konforun önünde tutuyorsun.Gittiğin yönü tayin etme özgürlüğünü seviyorsun.Küçük bir yakınlaşmadan başka hiçbir şey seni böyle heyecanlandıramaz. Aşk için asla yeterli zaman yok!Tam bir doyumsuz!! Flört etmeye olan açlığın asla durulmaz. Aşk ve seks iştahın oldukça yüksek.Seni rahatsız eden şey nedir? Etrafındakilerin daima bakımlı, sıkı vücutlu ve çekici gözükmelerini istiyorsun. Kilolu,tüylü,kıllı hiçbir şeye tahammülün yok.

Alışkanlık : keyif düşkünü
Bugünü yaşamayı seviyorsun ve yarın için endişelenerek vakit kaybetmemelisin. Bu, alışveriş hızını yavaşlatabilir !Evinde tarzını olabildiğince yansıtmaya çalışıyorsun. Etrafındaki herşey sana kendini iyi hissettirmeli.Tercih ettiğin içecek sakinlik ve alışkanlıkların konforuna olan sevgini temsil ediyor.

Aşk : part-time aşık

Aşk senin için uzun bir bağlılık demek. Kendini adamak, fedakarlık ve sevecenlik..Senin için özgürlük... Herşeyi satın alabilecek kadar çok para! Hayata karşı fazlasıyla gerçekçisin.ps.arkadaşlar bi sitede bi test yaptım özelliklerim bunlar çıktı .sanki pekte yanlış değiller,beni tanıyanlar zaten yorumlarını söylerler anlarız gerçekçimi değilmi diye :)

4 yorum:

diamandi dedi ki...

:)) part time aşk ne ya :p blog üzerinden tanıdıgım kadarıyla fena değil :)

eflâtun dedi ki...

:D ya part-time aşk kısmına takıldım bende.bilemedim nolduğunu,bilen varsa açıklasın bana :D

diamandi dedi ki...

seni part time aşık çıkaran insanı alıp şuan ne de güzel sorguya çekerdin değil mi... nesin sen ne diyorsun diye :))

kelebekmisali dedi ki...

part time aşık bölümünü çıkarırsak genelde doğru tespitler:)
özellikle eğlence ve alışkanlık kısmı bir insanı bu kadar doğru anlatabilir:)))